O mně

Srdečně Vás vítám a děkuji, že čtete tyto řádky...

Jemná a laskavá péče, hledání jiného úhlu pohledu a řešení, které se nachází v nás samotných - tak vnímám atmosféru, kterou Vám už téměř 10 let - jako průvodce po Vaší cestě k harmonii - nabízím.  

Mám radost, že mohu být nablízku, když se rozhodnete vzít do svých rukou všechno, co se týká Vás samých. V tu chvíli, kdy převezmete odpovědnost za své zdraví, psychickou pohodu a životní radost sami za sebe....to je ten okamžik, kdy se začnete vracet ke zdraví. To je stále přítomné, je naší součástí a my ho jen znovu objevíme. Vždy Vám naslouchám s plnou pozorností a účastí, bez posuzování a hodnocení.

Má cesta ke kraniosakrální terapii vedla přes sebepoznávání ( kurzy Reiki, Shambally, Mentální techniky, Nové energie, Automatická kresba....). Další cennou zkušeností byla léta práce s mými klienty, to oni mě dovedli k myšlence rozvíjet více sama sebe než vybavení a techniky v mé kosmetické praxi. Tuto životní etapu vnímám jako nejcennější, pochopila jsem, proč se za mnou klienti s důvěrou vrací. Přirozeně se vše poskládalo a i když je mým oborem kosmetická praxe stále, jsem už srdcem praktikant kraniosakrální terapie a s potěšením vítám každého, kdo vstoupí...

S kranio souzním, našla jsem v ní vše. Je jemná, fascinující, do nejhlubších zákoutí našeho těla i duše prostupující. Pro mě slovy nepopsatelná, v mnoha knihách a odborných článcích opěvovaná metoda,která si zaslouží být, stejně jako je ve světě, i u nás, zahrnuta do hrazené péče.

I když se zdá, že už nic nepomáhá, vždy je řešení ...jestli to bude kraniosakrální terapie nebo jiná, pro Vás příjemnější cesta sama k sobě, jste to Vy, kdo o tom rozhoduje. Ať naleznete pro sebe tu nejvhodnější.

S láskou

Kamila